Kushtet e Perdorimit ne #Shqiperia – Irc.Fajtori.com

Kushtet e Përdorimit Kanali #Shqiperia, më popullori dhe më i madhi i rrjetit Fajtori që të funksionojë saktë dhe pa probleme, duhet të rrethohet nga disa rregulla, të cilat duhet të ndiqen nga të gjithë që ndodhen brenda kanalit, pa përjashtime. Ndër të tjera nuk lejohen: TEXT FLOODING Termi “text flooding” është shfaqja masive e rrjeshtave të tekstit brenda kanalit (ose se dikush shkruan *tmerrësisht* shpejt, ose se kopjojmë një pjesë artikulli). Askush nga përdoruesit nuk është i detyruar ti mbushet ekrani me rrjeshta teksti të padobishme, në momentin qe…

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin

Pergjithesisht – Kanali #Shqiperia

Mirese erdhet ne Kanalin zyrtar te rrjetit Fajtori, #Shqiperia. Ne kete faqe do te gjeni te gjitha ato informacione qe ju interesojne ne lidhje me kanalin #Shqiperia, do merrni pergjigje rreth pyetjeve qe deri me sot veshtire se do merrnit pergjigje, dhe mbi te gjitha ju jepet mundesia- per nje komunikim te sinqerte me administrueset e kanalit ne lidhje me problemet dhe sygjerimet tuaja. Tashme kanali #Shqiperia perben nje game menyrash ne zgjidhjen e te gjitha problemeve, dicka e cila buron nga organizimi i perbashket dhe drejtimi i te gjithe…

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin

Albanian Chat rooms: Mundet te dashuroheni nga aty?

Kohët e fundit me zhvillimin gjigand të rrjeteve sociale, dhomat e chatit ose ndryshe të njohura si chat rooms janë bërë vend argëtimi, dëfrimi, shoqërie dhe pse jo? Krijimin dhe gjetjen e miqve të rinj. Mëposhte po ndajmë me ju të dashur lexues disa nga rregullat e një Dhome Chati (Chat room) që të shmangni kështu rreziqet e mundshme. 1. Kërkoni , pyesni dhe mësoni nga shokë dhe të njohur që përdorin internetin tju tregojnë se cilat chate përdorin dhe preferojnë. 2. Fillimisht , zgjidhni një-dy chate të cilat mendoni…

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin

Chat shqiptar falas pa regjistrim

Chati Shqiptar ChatoShqip.com falas është destinacioni nr1 për të përmbushur nevojat tuaja të komunikimit online pa rregjistrim. Këtu mund të krijoni miq të rinj dhe të komunikoni me të njohurit tuaj, për të shkëmbyer pikëpamjet tuaja mbi ngjarjet aktuale. Kjo është një mënyrë shumë e thjeshtë, e drejtpërdrejtë dhe e lehtë e komunikimit të këndshëm! Përdorni anonimitetin tuaj dhe njihuni me vajza dhe djem të rinj, shkëmbeni mendime, sygjerime dhe mbi të gjitha argëtohuni në kohën tuaj të lirë. Megjithatë duhet të jeni shumë të kujdesshëm. Siguria juaj është mbi të…

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin

Vajzat shqiptare në studiot e seksit virtual në Tiranë, ja si rekrutohen (VIDEO)

180 vajza shqiptare punojnë nëpër studio të paregjistruara ku kryejnë seks virtual nëpërmjet chat­it. Emisioni investigativ “Fiks Fare” ka sjellë të tjera fakte në lidhje me funksionimin e prostitucionit virtual në vendin tonë. Pasi u treguan disa nga studiot që ushtrojnë këtë aktivitet të paligjshëm, mënyrën sesi rekrutoheshin vajzat, zbulohet dhe skemën sesi funksionojnë këto studio. Edhe pse menaxherët dhe pronarët e këtyre studiove pranojnë faktin që ky aktivitet është i paligjshëm, ata pretendojnë se vajzat rezultojnë të punësuara në Angli. Në Angli madje paguajnë edhe taksat.Të gjithë vajzat që do të punojnë pranë këtyre studiove dorëzojnë pasaportat,…

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin

Atehere kur sinqeriteti nuk mund te fshihet

Komento dicka rreth kesaj teme

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin