Muaj: Prill 2018

Posted in Marredhenie Te Fundit

Bej ndryshimin… qe te shohesh ndryshim

Ky është një term i përgjithshëm që përdor në çdo fazë të jetës sime. Sot do ta kushtoj ty që… read more Bej ndryshimin… qe te shohesh ndryshim

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in chat

Chat Shqiperia, Chat Kosova, Chat Albania, Chat Femra, Chat Meshkuj

Mirë se erdhët në Chatoshqip.com Chato Shqip Platforma ku individualë bisedojnë falas në chat në kohe reale, një eksperiencë emocionuese… read more Chat Shqiperia, Chat Kosova, Chat Albania, Chat Femra, Chat Meshkuj

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcalete: Dhurate ne Strip Club

Gruaja moderne vendos ti bëjë dhuratë burrit të saj një vizitë në Strip club. Mbërrijnë në strip club dhe bodyguardi… read more Barcalete: Dhurate ne Strip Club

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

Një cift shkon te psikologu dhe burri tregon se gruaja e tij nuk do të bëjë seks me të 6… read more Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcaleta: Albanian lover

Na ishte njëhere një Shqiptar, një Anglez dhe një Francez dhe përshkruanin jetën e tyre erotike. Thotë Anglezi: – Unë… read more Barcaleta: Albanian lover

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Termeti me shembi [email protected]

Komiteti i dëmeve natyrore sapo ka mbërritur në vendin e tërmetit dhe ka regjistruar dëmin. Përgjegjësi shkon tek viktima e… read more Termeti me shembi [email protected]

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcaleta me Farmcistin

Një djalosh hyn në një farmaci dhe kërkon kondom. -Çfarë paketimi doni? pyet farmacisti. Kemi tre, gjashtë nëntë dhe dymbëdhjetë…. read more Barcaleta me Farmcistin

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Krokodili

Një fermer kishte një fermë shumë të madhe me një liqen të bukur. Një natë vendosi të bënte një shëtitje… read more Krokodili

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Forume shqiptare

Krahasime dhe karakteristikat e klasifikimeve ndermjet vBulletin vs Xenforo vs IPB

vBulletin vs XenForo vs IPB   Një betejë e madhe midis vBulletin vs XenForo vs IPB Duke parë betejën e… read more Krahasime dhe karakteristikat e klasifikimeve ndermjet vBulletin vs Xenforo vs IPB

Komento dicka rreth kesaj teme