Muaj: Shtator 2018

miku Shtator 30, 2018

Na vdes një mëkatar dhe na shkon direkt e në ferr! «Shumë të mërzitur të shof…» i thotë djalli që e shikonte mëkatarin të pashpresë. «Eh sidoqoft ferri më pret… dhe mendoj të gjitha gabimet që më sollën këtu…por tani është tepër vonë!» «Ndoshta nuk është aq keq sa e mendon…» i thotë djalli «Ja […]

Komento dicka rreth kesaj teme

miku Shtator 27, 2018

Askujt nuk i pëlqejnë gënjeshtrat Aq më keq, kur na thonë gënjeshtra. Dhe janë ato raste, kur kemi dikë të panjohur përballë, dhe nuk dimë nëse na thotë të vërtetën apo jo. Dhe mendojmë, sikur të egzistonte sekreti me hundën e Pinokut, të zmadhohet me çdo gënjeshtër. Duket se nuk nevojitet hunda e Pinokut për […]

miku Shtator 27, 2018

Orgazmat e shumta ndodhin kur një person arrin kulmin më shumë se një herë gjatë marrëdhënies seksuale. Ato ndodhin më shpesh tek femrat, por jo të gjitha femrat kanë orgazma të shumta. Shumica e femrave kanë aftësinë për të pasur orgazma të shumta, por hulumtimet e lidhura me të kanë treguar se vetëm 15% i […]

miku Shtator 27, 2018

Tradhtia bashkëshortore pushon së qeni një vepër penale Ligji theksonte se çdo njeri që ka marrëdhënie seksuale me një grua të martuar pa lejen e bashkëshortit të saj kryen vepër penale të dënueshme me burgosje pesëvjeçare. Gjykata e Lartë e Indisë vendosi të Enjten se kurorëshkelja nuk do të konsiderohet vepër penale tani e tutje, […]

miku Shtator 22, 2018

Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojnë për bijat e tyre. Thotë njëra: «Vajza ime është 25 vjeçe. Para 3 vjetësh kishte lidhje me një avokat të pasur që kishte Porsche… Në fejesën e saj bëmë një festë çtë të them…madhështore! çtë të them muzikë, orkestër, shumë njerëz!…. por brenda muajit u ndanë. […]

miku Shtator 22, 2018

Burri udhëton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia. «Patentën dhe lejen ju lutem!» thotë polici. «Po perse na ndalon?» thotë burri. «Po ecnit me mbi 100 km/h» i përgjigjet polici. «Mos ndoshta gaboni?» thotë burri «unë asnjëherë nuk eci me 100 km/h». «Beni ti po ecje me 120 km/h» hidhet gruaja bjonde. […]

miku Shtator 22, 2018

Luani është një kafshë dembele dhe si mbret i pyllit vendosi si president lepurin për tiu shmangur punëve të tij të mërzitshme… Lepuri direkt të njëjtën ditë thërret ujkun dhe e pyet pse nuk vesh kokoren kur vrapon në pyll… Ujku nuk dinte ctë thonte dhe fillon lepuri të shaje ujkun. Ditën tjetër prap thërret […]