Kategori: Humoristike

Posted in Kuriozitete

10 nga ndërtesat më të famshme në botë

10 ndërtesat më mbresëlënëse në botë Struktura të papritura të bëra prej çeliku ose druri, një hambar-muze dhe rrokaqiej rrotullues…. read more 10 nga ndërtesat më të famshme në botë

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Kuriozitete

Perse mbi Akropoli nuk fluturojne zogj ?

Përse mbi Akropoli nuk fluturojnë zogj ? Ja se si shpjegohet ky fenomen Fjala Akropoli (Akro + Poli) vjen nga… read more Perse mbi Akropoli nuk fluturojne zogj ?

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in batuta qesharake Humoristike Kuriozitete Te Fundit

Batuta qesharake

– Nëse zihesh me të, shko direkt dhe shtrëngo të gjitha rubinetat e cesmave, që të mundesh më pas të… read more Batuta qesharake

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in batuta qesharake Humoristike

Batuta qesharake me ikone, femrat jane si lulet

Femrat janë si lulet ….. nëse mungon dhe nuk i vadit, jepja celsin komshisë ….. Ky artikull është një prodhim… read more Batuta qesharake me ikone, femrat jane si lulet

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in batuta qesharake Humoristike

Batuta qesharake, tre gjera qe nuk mund te besh

3 gjëra që nuk mundesh të bësh… – Nuk mundesh të numërosh qimet e flokëve. – Nuk mundesh të lash… read more Batuta qesharake, tre gjera qe nuk mund te besh

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta Humoristike

Barcaleta: Dy baballare diskutojne!

  Dy baballarë diskutojnë: -Bën shumë cigare yt bir? -Jo shumë, një paketë në ditë! -Epo shumë pi. Im bir… read more Barcaleta: Dy baballare diskutojne!

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta Humoristike

Barcaleta: Roboti i te vertetes!

Babai i Mirit ishte çmendur nga gënjeshtrat e birit të tij dhe vendosi të blejë një robot për gënjeshtrat, nëse… read more Barcaleta: Roboti i te vertetes!

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta Humoristike Kuriozitete

Vdes një mekatar dhe shkon direkt në ferr!

Na vdes një mëkatar dhe na shkon direkt e në ferr! «Shumë të mërzitur të shof…» i thotë djalli që… read more Vdes një mekatar dhe shkon direkt në ferr!

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Kuriozitete

Shenjat qe zbulojne nese dikush na genjen

Askujt nuk i pëlqejnë gënjeshtrat Aq më keq, kur na thonë gënjeshtra. Dhe janë ato raste, kur kemi dikë të… read more Shenjat qe zbulojne nese dikush na genjen

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Kuriozitete

Cfare jane orgazmat e shumefishta?

Orgazmat e shumta ndodhin kur një person arrin kulmin më shumë se një herë gjatë marrëdhënies seksuale. Ato ndodhin më… read more Cfare jane orgazmat e shumefishta?

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Kuriozitete

Tradhtia bashkeshortore pushon se qeni veper penale

Tradhtia bashkëshortore pushon së qeni një vepër penale Ligji theksonte se çdo njeri që ka marrëdhënie seksuale me një grua… read more Tradhtia bashkeshortore pushon se qeni veper penale

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta Humoristike

Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojne per bijat e tyre.

Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojnë për bijat e tyre. Thotë njëra: «Vajza ime është 25 vjeçe…. read more Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojne per bijat e tyre.

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta Humoristike

Burri udheton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia

Burri udhëton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia. «Patentën dhe lejen ju lutem!» thotë polici. «Po perse… read more Burri udheton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcalete – Lepuri dhe Ujku!

Luani është një kafshë dembele dhe si mbret i pyllit vendosi si president lepurin për tiu shmangur punëve të tij… read more Barcalete – Lepuri dhe Ujku!

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcalete: Dhurate ne Strip Club

Gruaja moderne vendos ti bëjë dhuratë burrit të saj një vizitë në Strip club. Mbërrijnë në strip club dhe bodyguardi… read more Barcalete: Dhurate ne Strip Club

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

Një cift shkon te psikologu dhe burri tregon se gruaja e tij nuk do të bëjë seks me të 6… read more Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcaleta: Albanian lover

Na ishte njëhere një Shqiptar, një Anglez dhe një Francez dhe përshkruanin jetën e tyre erotike. Thotë Anglezi: – Unë… read more Barcaleta: Albanian lover

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Termeti me shembi [email protected]

Komiteti i dëmeve natyrore sapo ka mbërritur në vendin e tërmetit dhe ka regjistruar dëmin. Përgjegjësi shkon tek viktima e… read more Termeti me shembi [email protected]

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Barcaleta me Farmcistin

Një djalosh hyn në një farmaci dhe kërkon kondom. -Çfarë paketimi doni? pyet farmacisti. Kemi tre, gjashtë nëntë dhe dymbëdhjetë…. read more Barcaleta me Farmcistin

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Barcaleta

Krokodili

Një fermer kishte një fermë shumë të madhe me një liqen të bukur. Një natë vendosi të bënte një shëtitje… read more Krokodili

Komento dicka rreth kesaj teme