Chat shqip Evi 26 Gjirokastër, Gjirokastër, Shqipëria

Jam Evi nga Gjirokastra 26 vjec interesohem per miqesi te reja.

 

 

Komento dicka rreth kesaj teme

Author: miku

7 thoughts on “Chat shqip Evi 26 Gjirokastër, Gjirokastër, Shqipëria

  1. prshndetje jam memi nga ks.qyteti prishtina je takort te njimi per nji lidhje miqesije kontakt nr+37745653751.kalo bukur.

  2. pershendetje jam Albi nga Tirana jam i interesuar edhe une per lidhje te reja dhe per miqesi , une jam 24 vjeq dhe kam deshire te ju njoh pasi me ke lene mbresa

Comments are closed.