Chat shqip Evi 26 Gjirokastër, Gjirokastër, Shqipëria

Jam Evi nga Gjirokastra 26 vjec interesohem per miqesi te reja.

 

 

Komento dicka rreth kesaj teme

Related posts

6 Thoughts to “Chat shqip Evi 26 Gjirokastër, Gjirokastër, Shqipëria”

 1. memi

  prshndetje jam memi nga ks.qyteti prishtina je takort te njimi per nji lidhje miqesije kontakt nr+37745653751.kalo bukur.

  1. po te le edhe un nrm 00355698808800

  2. mili

   pershendetje me jom Mili nga Istog me shkruj ne ket nr tel 045555379

 2. ani

  ckemi si jeni jam ani nga durresi 27 vjec deshiroj te njihem me ty nese ke deshire me kontakto ne email
  [email protected]

 3. albi

  pershendetje jam Albi nga Tirana jam i interesuar edhe une per lidhje te reja dhe per miqesi , une jam 24 vjeq dhe kam deshire te ju njoh pasi me ke lene mbresa

Comments are closed.