Chat’i Shqiptar Fajtori vizitohet dhe nga politikanet

Duket e pabesushme por eshte e vertet dje rreth ores 16:20 ne Fajtori-Chat ka hyre kryeministri Shqiperise Doktor Rrumpalla dhe Kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli

Po ju sjellim nje pjese te bisedes se tyre

Fajtori Chat – Sali Berisha dhe Jozefina Topalli

 

Per me shume ndiqni biseden e plote.

hot-tropojani69 :whazup, whats yr name?
jozi_brunette: jozefina. yrs?
hot-tropojani69: padyshim!
jozi-brunette: Padyshim??
hot-tropojani69: Jo jo, mu mquejn Sali Berisha, jam
krenar qe po chatoj me popullin tuej sot. Nji popull i
nderuem me tradita te lashta chati qe…qe rrjedh nga
fiset dardane.
jozi-brunette: Nuk jam popull, zoti Sali, jam femen
hot-tropojani69: Padyshim, gjej rastin me pershendet
t’gjith femrat brune te cilt e kan lartsue shqipnin, e
kan nderue ntgjith boten. Femrat brune jan e ardhmja e
kombit ton te vye. Posht bjondet!
jozi-brunette: Qfar muzike pelqen zoti Sali?
hot-tropojani69- Muziken e liris, muziken e
demokracis!Poshte korrupsioni dhe Edvin Rama
jozi-brunette: Qka lidhje ka Edi Rama ketu mor zotni?
hot-tropojani69: Ai asht mashtrus, ai asht i
korruptuem. Ai futet ne chat me nikun Colorful_mayor e
don me tmashtrue e te degradue ashtu sic bani me zogun
e zie.
jozi-brunette: Zoti Sali, kaq shpejt hyne n’cyber seks
a? Pse permen zogun e zie?
hot-tropojani69- O Brune e burimeve tkullume te
valbons’, ti je zog i bardh, je zogu i demokracis, je
zogu i liris e europes. Zog i zi jan dosjet e krimit
te sollakut, politikant e tmajtes ata kapot e bandes
s’lushnjes, klani i zemunit!
jozi-brunette: Aa, ather ti mendo se un jam ma e mir
se Arta Dade
hot-tropojani69: Padyshim!Bjondet jan tkorruptume,
vegla tNanos e te Edvin Rames.
jozi-brunette: Po thon se bjondet kan more fun a?
hot-tropojani69 : Mund tken pasur fun npushtetin e
perlyr t sociaistve, po ju garantoj se une sali
berisha, nuk do lejoj qe bjondet e inkriminuara
tvazhdojn tvjedhin e tmashtroj popullin. Some like it
hot ka than Merlin Monro, po une sot po t’them Some
like being shot!
jozi-brunette : Bravo zoti Sali, me plumb ballit do i
bijm
hot-tropojani69: Jozefin, ti qeke komplet tipi im! Ca
ke vesh ?
Jozi-brunette: Nji bluz golfi deri tek mjekra, nji
gjaket, dhe floket i kam te pakrehura prej javesh.
hot-tropojani69: Ti Jozefin, je nderi i ktij kombi, je
martire e lirise se bruneve nga veriu e n’jug. Me kte
pershkrim fizik, ma ngrite lart deshiren per me
t’caktue ty ne krye t’parlamentit, ose ma sakt, n’krye
te odes se burrave.
jozi-brunette : E qka me ba aty?
hot-tropojani69: O brune e bjeshkeve t’mirdits, atje
ti do kenaqesh fort. Ke me godite t’gjith burrat nga
ana majt e jotja e me mbrojt vllaznine nga ana e
djatht
jozi-brunette : Po sikur t’me godasin kta tmajtit?
hot-tropojani69: Mos u frikso, po t’goditen m’thuj mue
se i le pa asnji antar komisioni te kqz
jozi-brunette: . Desha me t’than, qka po bahet me
at qe vje ktu me nik Sollaku_prosecutor se mka ngacmu
shum koht e fundit.
hot-tropojani69 : Do e bajm banned, se spo vendos ai
administratori Lieutentant_Moses_78.
jozi-brunette: Po mos me pranue
hot-tropojani69 : Shkatrrojm chatin e ndertojm nji
t’ri, vec per na t’dy. Une behem edhe administrator e
ty tbaj ministre, dmth supervisor te rendit ktu
jozi-brunette : Ti qenke shume i amel, po m’pelqen.
Pse stakohena?
hot-tropojani69: Padyshim. T’pres tek sheshi
Skenderbej
jozi-brunette: E nga me te dallue?
hot-tropojani69 : Jam i gjate, simpatik me dy gishta
lart. Kur t’vish ti do jem duke bertit ” Posht krimi
organizuem, rroft krimi i len per moment t’fundit!”
jozi-brunette : Pasha zotin, ti qenke i lezecem fort
hot-tropojani69 : L-O-Lue…kam humor e di. Jozefin, o
burim i demokracis, t’pres aty
jozi-brunette : Do vij m’prit.
hot-tropojani69 : Ah se per pak pata harrue. Jam i
martuem.
jozi-brunette : Ska problem se un sbaj seks, kam nja
15 vjet qe e kam lan
hot-tropojani69: JE komplet tipi im! T’pershnes.

Komento dicka rreth kesaj teme

Related posts