Jam Aleksia dhe kerkoj njohje ne chat shqiptar

Të dhënat personale

Marrëdhënie:
Jam single
Orientimi seksual:
Jam heteroseksuale
Paraqitja:
175 cm, 50 kg, trup sportiv, flokë të zeza dhe tjetër ngjyrë sysh
Me kё jetoj:
Vetëm
Fёmijё:
Në një të ardhme
Duhan:
Pi duhan me shoqëri
Alkool:
Pi me shoqërinë

Gjuhë

Gjermanisht (i ulët), Greqisht (rrjedhshëm), Shqip (gjuha mëmë)

Komento dicka rreth kesaj teme

Related posts

24 Thoughts to “Jam Aleksia dhe kerkoj njohje ne chat shqiptar”

 1. gashi

  kam ce te njifem me tu nuk jam i bukur jam vet per kafr

 2. Pershendetje Kejsi shpresoj qe jeni mire dhe ja kaloni bukur per me shume po ju dergoj skypen time fatmiri028

 3. memi

  prshndetje ajeni mir jam memi nga kosova qyteti prishtinakontaktojm me nr tel+37745653751,

 4. pellumb xhixha

  persh

  1. pellumb xhixha

   ckemi

 5. pellumb xhixha

  ckemi

 6. interisti91

  Te pershendes Aleksia!

 7. fatjon

  ckemi ke deshir tak
  te qij gjith naten jam hamshor

 8. ani

  ckemi si je jam ani nga durresi deshiroj te njihem me ju nese deshiron me shkruaj ne email
  [email protected]

 9. azem

  ckm bukuroshe mund te njihemi bashk

 10. juli

  Pershendetje, shpresoj qe te jesh mire. Jam 27 vjec nga tirana dhe punoj. Je teper simpatike dhe do me pelqente qe te flisnim bashke. Kalofsh mire

  1. edhe mu
   do me pelqente

 11. endri

  0692293835 do me pelq te njihja

 12. Toni

  Tung Aleksia une jam Toni Banoj ne Skåne te Suedis dhe kisha pas deshir me u njoftu me ty me shume per nje lidhje serioze

 13. blendi

  pershendetje jam nje djal nga kosova kam deshir te njo njevajz nga shqipria meshkruak
  j

 14. ardian

  ckm kisha deshire me u njohur me ty

 15. blerimi

  [email protected]
  Aleksia nga ora 00 30 hy ne chat

 16. Stresi

  Prshwndetje kam deshir te njifem me ju po ju le nr e cel 0698600612 pres te me telefononi flm

Comments are closed.