miku June 1, 2017

Të dhënat personale

Marrëdhënie:
Jam single
Orientimi seksual:
Jam heteroseksuale
Paraqitja:
175 cm, 50 kg, trup sportiv, flokë të zeza dhe tjetër ngjyrë sysh
Me kё jetoj:
Vetëm
Fёmijё:
Në një të ardhme
Duhan:
Pi duhan me shoqëri
Alkool:
Pi me shoqërinë

Gjuhë

Gjermanisht (i ulët), Greqisht (rrjedhshëm), Shqip (gjuha mëmë)

Komento dicka rreth kesaj teme

24 thoughts on “Jam Aleksia dhe kerkoj njohje ne chat shqiptar

  1. Pershendetje Kejsi shpresoj qe jeni mire dhe ja kaloni bukur per me shume po ju dergoj skypen time fatmiri028

  2. prshndetje ajeni mir jam memi nga kosova qyteti prishtinakontaktojm me nr tel+37745653751,

  3. Pershendetje, shpresoj qe te jesh mire. Jam 27 vjec nga tirana dhe punoj. Je teper simpatike dhe do me pelqente qe te flisnim bashke. Kalofsh mire

  4. Tung Aleksia une jam Toni Banoj ne Skåne te Suedis dhe kisha pas deshir me u njoftu me ty me shume per nje lidhje serioze

Comments are closed.