Jam Denisi kerkoj njohje me femra per chat

Pershendetje quhem Denis jam 29 vjec dhe banoj ne Shkoder, Shqiperi.

Interesohem per njohje me femer qellime serjoze

Rreth meje: me pelqen shum sporti gjithashtu frekuentoj shum mire gjuhen anglisht dhe italisht.

Komento dicka rreth kesaj teme

Related posts