Njohje me Ajsi Fier, Shqipëria

Jam Ajsi nga Fieri 22 vjec, kerkoj miqesi dhe njohje me mashkull serjoz.

 

Komento dicka rreth kesaj teme

Related posts

11 Thoughts to “Njohje me Ajsi Fier, Shqipëria”

 1. adri

  pershendetje nga brukseli
  uroj te jeni mire
  [email protected]

 2. donart

  pershendetje

 3. adelajda

  Jam adelajda tjesht shoqeri

 4. Jam adelajda thjesht shiqri

 5. ani

  ckemi si je nese deshiron te njihemi mund te leme nje takim bashke

 6. juli

  Pershendetje, shpresoj qe te jesh mire. E lexova njoftimin tuaj dhe jam i interesuar per tu njohur. Jam nga Tirana 27 vjec.

 7. Aleks

  Nga fieri. Pak me i madh… 40 vjec.

 8. sildi

  jam sildi25 du nje goc te sinqert

 9. sildi

  nr im esh ky 0699103242

 10. Ervin

  Pershendetje ! po shkruaj ketu per Ajsin nga Aieri , Jam 26 vjc nga Berati , jam serioz dhe i mir . Deshiroj te njihem me ty Ajsi .. ky eshte nr im : 0698107096

Comments are closed.