Posted in Kuriozitete

Cfare jane orgazmat e shumefishta?

Orgazmat e shumta ndodhin kur një person arrin kulmin më shumë se një herë gjatë marrëdhënies seksuale. Ato ndodhin më… read more Cfare jane orgazmat e shumefishta?

Posted in Kuriozitete

Tradhtia bashkeshortore pushon se qeni veper penale

Tradhtia bashkëshortore pushon së qeni një vepër penale Ligji theksonte se çdo njeri që ka marrëdhënie seksuale me një grua… read more Tradhtia bashkeshortore pushon se qeni veper penale

Posted in Barcaleta Humoristike

Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojne per bijat e tyre.

Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojnë për bijat e tyre. Thotë njëra: «Vajza ime është 25 vjeçe…. read more Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojne per bijat e tyre.

Posted in Barcaleta Humoristike

Burri udheton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia

Burri udhëton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia. «Patentën dhe lejen ju lutem!» thotë polici. «Po perse… read more Burri udheton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia

Posted in Barcaleta

Barcalete – Lepuri dhe Ujku!

Luani është një kafshë dembele dhe si mbret i pyllit vendosi si president lepurin për tiu shmangur punëve të tij… read more Barcalete – Lepuri dhe Ujku!

Posted in Marredhenie Te Fundit

Bej ndryshimin… qe te shohesh ndryshim

Ky është një term i përgjithshëm që përdor në çdo fazë të jetës sime. Sot do ta kushtoj ty që… read more Bej ndryshimin… qe te shohesh ndryshim

Posted in chat

Chat Shqiperia, Chat Kosova, Chat Albania, Chat Femra, Chat Meshkuj

Mirë se erdhët në Chatoshqip.com Chato Shqip Platforma ku individualë bisedojnë falas në chat në kohe reale, një eksperiencë emocionuese… read more Chat Shqiperia, Chat Kosova, Chat Albania, Chat Femra, Chat Meshkuj

Posted in Barcaleta

Barcalete: Dhurate ne Strip Club

Gruaja moderne vendos ti bëjë dhuratë burrit të saj një vizitë në Strip club. Mbërrijnë në strip club dhe bodyguardi… read more Barcalete: Dhurate ne Strip Club

Posted in Barcaleta

Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

Një cift shkon te psikologu dhe burri tregon se gruaja e tij nuk do të bëjë seks me të 6… read more Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

Posted in Barcaleta

Barcaleta: Albanian lover

Na ishte njëhere një Shqiptar, një Anglez dhe një Francez dhe përshkruanin jetën e tyre erotike. Thotë Anglezi: – Unë… read more Barcaleta: Albanian lover

Posted in Barcaleta

Termeti me shembi [email protected]

Komiteti i dëmeve natyrore sapo ka mbërritur në vendin e tërmetit dhe ka regjistruar dëmin. Përgjegjësi shkon tek viktima e… read more Termeti me shembi [email protected]

Posted in Barcaleta

Barcaleta me Farmcistin

Një djalosh hyn në një farmaci dhe kërkon kondom. -Çfarë paketimi doni? pyet farmacisti. Kemi tre, gjashtë nëntë dhe dymbëdhjetë…. read more Barcaleta me Farmcistin

Posted in Barcaleta

Krokodili

Një fermer kishte një fermë shumë të madhe me një liqen të bukur. Një natë vendosi të bënte një shëtitje… read more Krokodili

Posted in Forume shqiptare

Krahasime dhe karakteristikat e klasifikimeve ndermjet vBulletin vs Xenforo vs IPB

vBulletin vs XenForo vs IPB   Një betejë e madhe midis vBulletin vs XenForo vs IPB Duke parë betejën e… read more Krahasime dhe karakteristikat e klasifikimeve ndermjet vBulletin vs Xenforo vs IPB

Posted in chat

IRC, Internet Relay Chat cfare eshte?

Internet Relay Chat (IRC) (shqip: Komunikim/Bisedë e Bazuar në Internet apo shkurt Biseda IRC) është shërbim i internetit që përdoruesve… read more IRC, Internet Relay Chat cfare eshte?

Posted in chat Te Fundit

Cfare eshte Chat Rooms ose ne shqip Dhoma Chati?

Termi chat room, ose chatroom, është përdorur kryesisht për të përshkruar çdo formë të konferencave sinkron, ndonjëherë edhe konferenca asinkrone…. read more Cfare eshte Chat Rooms ose ne shqip Dhoma Chati?

Posted in Te Fundit

Si t’i beni pershtypje nje vajze ne Chat.

Ashtu siç të gjithë e dim, bisedat e para janë si takimet e para, egzistojnë disa mënyra për t’i bërë asaj përshtypje në chat… read more Si t’i beni pershtypje nje vajze ne Chat.

Posted in chat Marredhenie

Si te fillosh nje bisede kur nuk di cte flasesh?

Ndonjehere keni pasur nje deshire te flakte per te filluar nje bisede me nje person, por nuk keni ditur se… read more Si te fillosh nje bisede kur nuk di cte flasesh?

njohje me femra
Posted in chat Te Fundit

Njoftime Online? Ja 14 menyrat me te mira

Nga sfidat e shumta që shoqërojnë njoftimet online, një  veçanërisht e ndërlikuar është se si të bëjmë një përshtypje të… read more Njoftime Online? Ja 14 menyrat me te mira

Posted in chat

Chat shqip me kamer