Burri udheton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia

Burri udhëton me gruan e tij bjonde kur i ndalon policia. «Patentën dhe lejen ju lutem!» thotë polici. «Po perse na ndalon?» thotë burri. «Po ecnit me mbi 100 km/h» i përgjigjet polici. «Mos ndoshta gaboni?» thotë burri «unë asnjëherë nuk eci me 100 km/h». «Beni ti po ecje me 120 km/h» hidhet gruaja bjonde. «Gjithashtu njëra dritë nuk ndizet. E dinit?» thotë polici «Jo nuk e dija, ndoshta u dogj tani» thotë burri. «Beni ka mbi një muaj drita që është djegur. Nuk e mban mend qe ma the…

Komento dicka rreth kesaj teme

Lexo Postimin