Etiketë: chat sali berisha

sali berisha e jozefina topalli ne chat
Posted in chat Humoristike

Chat’i Shqiptar Fajtori vizitohet dhe nga politikanet

Duket e pabesushme por eshte e vertet dje rreth ores 16:20 ne Fajtori-Chat ka hyre kryeministri Shqiperise Doktor Rrumpalla dhe… read more Chat’i Shqiptar Fajtori vizitohet dhe nga politikanet

Komento dicka rreth kesaj teme