Etiketë: njohje me femra

njohje me femra
Posted in chat Te Fundit

Njoftime Online? Ja 14 menyrat me te mira

Nga sfidat e shumta që shoqërojnë njoftimet online, një  veçanërisht e ndërlikuar është se si të bëjmë një përshtypje të… read more Njoftime Online? Ja 14 menyrat me te mira

Komento dicka rreth kesaj teme

Posted in Uncategorized

Jam Denisi kerkoj njohje me femra per chat

Pershendetje quhem Denis jam 29 vjec dhe banoj ne Shkoder, Shqiperi. Interesohem per njohje me femer qellime serjoze Rreth meje:… read more Jam Denisi kerkoj njohje me femra per chat

Komento dicka rreth kesaj teme